top of page

‘Float like a butterfly, sting like a mosquito’

- de gevleugelde quote van Olaf van Bavel

 

BOKSEN MET VAN BAVEL... We hebben hem weer weten te strikken! Olaf van Bavel is onze nieuwe 'ouwe' trainer voor de MixedBOKS! op maandagavond. Na een trainings-time-out van enkele jaren zijn we heel blij om hem weer in ons team te hebben.

Tip van Olaf; Neem muggenspray mee!

 

.....Afgelopen maandag gaf hij zijn eerste boksles van dit seizoen. Omdat we in de openlucht trainen kregen we er gratis een lesje biologie bij. Duiven, een Koekkoek, eikenprocessierupsen en muggen; Olaf kent de Vughtse natuur op z’n duimpje. Hij leert je ook graag zijn nieuwste stootcombinatie: The mosquito clap. Wil je ook eens een les van hem meemaken op maandagavond 20.30 - 21.30 uur.? Reserveer dan tijdig je plekje via de BOKS!app.

 

Binnenkort op onze nieuwsfeed een uitgebreid interview met trainer Olaf van Bavel. To be continued…bottom of page