top of page

NEVER STOP LEARNING...

BECAUSE LIFE NEVER STOPS TEACHING. Geregeld nodigen we gasttrainers uit om ons team nog beter en sterker te maken zodat zij deze vaardigheden en kennis weer kunnen overdragen aan onze leden.

Op zaterdag 19 juni hebben onze BOKS!trainers opnieuw een vaardigheidstraining doorlopen onder begeleiding van Abdul Fkiri @thebokscoach (bondscoach Nederlands Damesboks en trainer van internationaal top boksster Nouchka Fontijn).


 Daar waar we afgelopen keer nog vanwege Corona een intensieve les op de bokszak kregen mochten we nu gelukkig weer als een TEAM samen sparren en werken aan technische en didactische vaardigheden. Er werden lesvormen en doelen besproken waarbij we elkaar aanvullen en onze de diversiteit aan kennis delen. Op deze manier ontwikkelen we een sterk team met dezelfde visie.

De TRAINING voor TRAINERS was weer een geslaagde middag door de inzet van ons enthousiast BOKS!team.

 


Iedereen bedankt voor jullie inzet en de goesting om te blijven groeien en leren!

 

@BOKS!leden: Heb jij vragen over je les? Wil je weten of je goed bezig bent? Ben je benieuwd hoe je blessures vermijdt? Vraag het dan aan jouw trainer. Zij zijn weer op de hoogte!


Mijke & Gunther

bottom of page